MEET OUR TEAM

O nás

You Are Here: Home / O nás
Karel Sitta
Jednatel společnosti

Prodáváme elektrické a motorové sekačky, mulčovací sestavy, křovinořezy, vyžínače trávy, traktory a doplňky ke

O nás

Firma SITTA K+M s.r.o. byla založena v roce 1992 a zabývá se prodejem a servisem drobné zemědělské, zahradní a lesní techniky – elektrické a motorové sekačky, mulčovací sestavy, křovinořezy, vyžínače trávy, traktůrky, čtyřtaktní a dvoutaktní motory, Vari systém.

V nabídce máme také doplňky a spotřební materiál k těmto zařízením.

Zajišťujeme autorizovaný prodej i servis na tyto značky: MTD, TECUMSEH, BRIGSS&STRATTON, HONDA, VARI, AGS Jičín, CUB Cudet, Ryobi, Homelite, HECHT, WERCO, DAKR, WISCONSIN, SECO GROUP.

Servisní technici pravidelně absolvují výrobci předepsané školení. Sledujeme nové trendy v našem oboru.

Svým zákazníkům nabízíme pouze kvalitní služby – vyškolený personál u nás zakoupené zboží smontuje a předvede.

Více o nás

Prodáváme elektrické a motorové sekačky, mulčovací sestavy, křovinořezy, vyžínače trávy, traktory a doplňky ke všem strojům. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis značek MTD, Tecumseh, Honda, Vari, Hecht, Werco, Dakr, Wisconsin, Seco Group a Brigss & Stratton.

Prodej nového zboží
Opravy
Poradenství

Během let jsme se neustále vzdělávali a získali jsme různá ocenění. Člověk má chuť neustále se vzdělávat v oboru, který se velmi rychle vyvíjí a nabízí stále lepší a lepší přístroje. Z tohoto důvodu každým rokem absolvujeme školení, která nás rozvíjí v našich dovednostech.

Rádi bychom získané zkušenosti předali našim zákazníkům. Na originální certifikáty se můžete podívat napravo.

Zde je seznam naší specializace:

  • Výhradní distributor divize HONDA motorové stroje
  • Certifikát odborného prodavače výrobků VARI, a.s.
  • Školení na servis MTD, záruční opravy, servisní prohlídky
  • Školení Garland – záruční opravy,  servisní prohlídky

Co o nás říkají naši zákazníci

Spolehlivost
Pan Sitta mně doporučil velmi kvalitní zahradní traktor Honda Standard. Dlouho jsem váhal s výběrem, ale pan Sitta je odborník v oboru a poradil mně se vším, co jsem potřeboval. Určitě příjdu příště zase. Děkuji.
Pavel Vybíral
Kvalitní výrobky
Potřeboval jsem kvalitní malotraktor. Už mám svá léta a nezvládám tahat na farmě těžký náklad. Potřeboval jsem také pomocníka při obdělávání půdy. S panem Sittou jsme společně vybrali VARI IV GLOBAL, malotraktor, který mi pomůže se spoustou úkonů. Mám ho již několik let a můžu se na něj spolehnout.
František Šmíd
Elektrický vozíček
Chtěl jsem se svou rodinou jezdit na výlety, ale bylo čím dál náročnější se někam na místě dopravit. Nejen pro mě, ale i pro mé blízké. Proto jsme se rozhodli, že s tím musíme něco udělat. Koupě elektrického vozíčku byla velkým usnadněním. Děkuji.
Antonín P.
Více volného času
Skoro celé léto trávím na chalupě. Všichni to určitě znáte, je tam pořád co dělat. Nejhorší pro mě však bylo neustálé sekání naší rozlehlé zahrady. Zakoupila jsem si zahradní travní traktor a za chvíli je všechna práce hotová. Děkuji panu Sittovi za pomoc s výběrem, velmi mi pomohl.
Miluše Novotná